fbpx
Home Apie sportą Žieminiai bėgimo bateliai. Kokius bėgimo batelius išsirinkti sau. 21/22 žiemos sezono trend’ai

Žieminiai bėgimo bateliai. Kokius bėgimo batelius išsirinkti sau. 21/22 žiemos sezono trend’ai

by Neko

Kalbėti apie pavasario laukimą yra nepatogu ir griežtai draudžiama pagal visas ant stalo neišraižytas taisykles. Juk dar net Kalėdos nėra atėjusios į mūsų kiemą. Tad šis, negaliu pasakyti, kad magiškas laikas yra puiki terpė minčių padėliojimui apie žieminius batus. Tik ne apie tuos, su kuriais lekiate į ofisą, pardę ar pasimatymą, o apie tuos, su kuriais vyksta rimtas reikalas – bėgimas. Pasitelkęs pro master expert phd Dominyko iš S-Sportas pagalbą, pristatau jums žiemai skirtų bėgimo batelių top’inę apžvalgą.

Asics Kayano 28 AWL – bateliai sukurti bėgikams „turintiems” pronaciją (overpronation – bėgimo metu didžiausią apkrovą gauna vidinė pėdos dalis). Šie Asics’ai sukurti taip, kad palaikytų pėdos skliautą. Taip pat svarbu, kad batelių medžiaga yra atspari vandeniui, o spec padas tvirčiau laiko ant apšalusių paviršių.

New Balance 880v11 GTX – bateliai sukurti bėgikams „turintiems” neutralią pronaciją (neutral – bėgimo metu apkrova yra paskirtoma tolygiai). Bėgimo bateliai turi Gore Tex membraną, kuri nepraleis vandens. Tad su jais bus galima drąsiai kapoti per pusnis, atodrėkį ir pan. peripetijas. Žinoma iki tol, kol vanduo nebėgs pro viršų. P.S. Tai populiariausi bėgimo bateliai iš NB batelių šeimos.

Asics FujiSetsu 3 GTX – viena ausimi girdėjau, kad tai – populiariausias modelis. Eina geriau nei bilietai į Liepkalnį. Šipuoti (su metaliniai vynukais) Asics’ai leis jaustis patogiai visose situacijose. Kol kiti griuvinės, jūs lėksite lyg patrakę. Žinoma, budrumo prarasti nereikėtų! Ir taip, jie taip pat turi Gore Tex’ą, tad vanduo nebus baisus.

Hoka Challenger 6 ATR GTX – bateliai, su kuriais šią žiemą draskausi aš. Jie yra skirti neutraliai pėdai, bet aš, nors ir „turiu” overpronation, bet su savaisiais vidpadžiais juose jaučiuosi puikiai. Tai lengvi ir elastiški bėgimo bateliai, turintys Gore Tex’ą. Šiuo modeliu esu patenkitas 10/10. Negalėčiau sugalvoti nei vienos priežasties (kalbu tik apie save), kuo jie man nepatinka ar netinka bėgimui žiemos metu.

Pasirinkimas žieminių batelių yra gan nemažas. Svarbu, neprarasti motyvacijos, rasti sau tinkamą avalynę ir lėkti į trasą.

P.S. prieš nuspręsdami, kurie bėgimo bateliai jums yra tinkamiausi, pasikalbėkite su profais. Nebent turite didžiulę patirtį bėgimo pasaulyje. Tuomet kitas reikalas.

P.P.S. aš sau niekada nerenku bėgimo batelių. Kiekvieną kartą atėjus į S-Sportą, Dominykas man jau būna parinkęs tinkamą batų porą. Va taip va ir gyvenam.

Gerų Jums nuotykių žiemiškomis dienomis ir naktimis.

0 comment
1

You may also like