fbpx
Home Mintys Transformacijos

Transformacijos

by Neko
NEKO transformacijos

Jeigu Jums pavyktų minimaliai suraukti kaktą, šiek tiek primerkti dešinę akį, o kairįjį antakį pakelti 0.25 colio aukščiau įprasto jo būvio, be jokios abejonės, kad sudarytumėte mąsliai susirūpinusio piliečio vaizdinį. Tik būtinai nepamirškite truputi pasukti galvą į šoną. Šis veiksmas būtinas, kad netaptumėte panašūs į ne itin aukšto IQ lygio primatus (netikite? Pažiūrėkite į veidrodį). Visa ši maskaradinė maivystė reikalinga, kad galėtumėte “pagauti” manųjų sapaliojimų išmintį. Iš anksto noriu persiprašyti gerbiamųjų skaitinėtojų (atsiprašau už šią rašymo manierą, bet Victor Hugo plunksna pavergė mintis) ir įspėti, kad vedžiosiu Jus klaidžiomis teksto gairėmis, kartais negailestingai paninerdamas per ne lyg stipriai į niekam neįdomias detales. Savąjį tekstą žadu išsiūbuoti iki nepadorių tolybių, kad kiekvienas iš Jūsų galėtų svinguoti jomis lyg Kvazimodas ant Paryžiaus katedros varpo (tai vyr. g. žodis, nepagalvokite nieko nepadoraus). Xex, berašydamas šią eilutę, “pagavau” apšvietos akimirką. Juk pati Miley Cyrus pasisėmė įkvėpimo iš garsiojo Prancūzų literatūros klasiko (taip, aš vis dar apie Hugo) savajam video klipui “Wrecking Ball”. Tik manau, kad skrajojanti Miley atrodė seksualiau nei vienaakis kuprotas paryžietis, praradęs klausą nuo varpų gaudesio. Nors gerb. (nežinau, kiek jis yra gerbiamas, o jeigu yra, tuomet kieno ir kaip) Petras drįstų (tik ne viešai) su manimi pasiginčyti. Kaip belgai pasakytų, dėl skonio nepasiginčysi – vieni jį turi, o kiti ne. Xex, galimai tai paskutis kartas šiais metais (galiu lažintis, kad jis dar ne kartą prisidirbs), kuomet miniu šią vargšę, iš doros kelio,  paklydusią avelę (dabar jau ne apie Hugo, o Petrą). Jo zoominė ar skaipinė istorija velniškai smagiai limpa prie šios dienos rašliavos temos – transformacijų. Juk drąsusis kovotojas su vėlo malūnais pats pradėo malti miltus. Galbūt ne taip garsiai kaip vengras, bėgęs iš vakarėlio lietvamzdžiu… žinot, aš tikiu, kad rasta amfa buvo ne jo. Juk žmogus lipo, o ne skrido. Taigi taigis, tokiais šienkeliais ir vieškeliais atkeliauju iki transformacijos temos, kurią užsimaniau paliesti, suvokęs, kad man neblogai sekasi žygiuoti šiuo keliu (tik nepagalvokite nieko blogo). Tik apie tai kiek vėliau (dar kartą sakau Jums, kad tai nėra nė per milimetrą susiję su Gražulio atveju), paklaidžiokime dar po pasaulį. 

Galimai nesugebėsiu paliesti visų man įdomių atvejų, nes didžiąją jų dalį būsiu paskandinęs užmaršties liūne, bet viena iš įdomesnių transformacijų įvyko Lietuvos padangėje – bam ir peršokom iš provincijos (negaliu jos vadinti nei centru nei kaire) į dešinę. Mano mielieji (nors Jūs nei mano nei mieli, bet tarkim), juk ir vienaragiui gyvūnėliui aišku, kad į kairę eiti nevalia* (* yra papildomų sąlygų). Tad, sveiki atvykę į Naująjį pasaulį, o ar jis bus drąsus, lai į šį retorinį klausimą atsako A. Huxley mėgėjai (žinoma, galėčiau tai atlikti ir aš, bet paliksiu šiek tiek intrigos). Panaši transformacija įvyko ir svajonių-lende, žemėje tarp tekilos ir klevų sirupo klonių, žemėje, esančioje tarp dviejų vandenynų. Toje magiškoje šalyje Orange is the new black nebetrendina. Todėl pagrindinis veikėjas po truputi pradeda atsisveikinomo tviterijadą su balta pilaite (galimai ate teks pasakyti ir gyvenimo palydovei (ir nepasisek tu taip)). Deja, bet mūsų kaimynų papaša-batiuška nepasileidžia transformacijų keliu, bet ateis laikas ir jam…

Apie 2020 metų virsmą iš normalaus gyvenimo (miškų gaisrai, ebolos, Pasaulinis atšilimas, pilietiniai karai, hokokaustai) į pandeminės beprotybės karštligę net nereikia daug kalbėti. Fcuk, tai pati didžiausia transforanomalinė šūdliava, kuri galėjo nutikti nūdienos žmonijai (neveikia barai, reikia plautis rankas ir pan.). Nors kas ten žino… vat atskristų ateiviai, “atneštų” naujų ligų ir ate ate pasauliui.

Po paraliais (juokingas išsireiškimas), pokyčiai atsirado ir Netflix’o padangėje: ji tampa (o gal jau tapo) juo, bet trečiajame sezone vaidins ją.  Taip, aš kalbu apie The Umbrella Academy (tik nepradėkite dainuoti apie skėtį, nors šiek tiek galima You can stand under my umbrella, ella, ella, eh, eh, eh..) ir Vanya “minimalius” pokyčius. Et, o dar praeitą savaitę pamąsčiau, kad ši aktorė yra labai simpatiška ir bam, jos neliko (na, techniškai ji liko, bet tik juo). Dabar bijau kažką pagalvoti apie kokią kitą paną… vat, ir ir išnyks kaip dūmas, blaškomas vėjo… Beje, aš tikiuosi, kad jūs suprantate, jog tai tėra mano žadėtieji svingai, o aš neturiu nieko prieš tokius pokyčius. Jeigu žmogus mano, kad jam to reikia, lai taip ir elgiasi. Niekur nėra parašyta kaip žmogui reikia gyventi (na, gal tik DNR kode). Kaip popsinis video byloja: gyvenimo tikslas – būti laimingu. Jai to reikia, okey, lai taip daro 🙂 Kita žinia susijusi su kinematografija, lyg žaibas tvoskusi pandemijos metais – Matrix 4 bus rodoma internetuose, o ne kine… nes kinoteatrai uždaryti… daaaaa…

Žygiuodami per pačias įvairiausias transformacijas atkeliavomome ir iki manęs (pagaliau). Ha, tai ar atspėsite kokia yra manoji… Na na?? Taip ir galvojau, kad nežinosite. Sumąsčiau perkelti savo gimtadienį iš žiemos į vasarą. Tik dar neapsisprendžiau tiksliai dėl datos. Mąstau, kad birželis gal kiek per ankstyvas laikmetis švęsti. Žinot dauguma dar nėra įsivažiavę į tūsą, laukia Joninių ir pan. Rugpjūtis, o ypač jo pabaiga, primena paskutinę TV serialo sezono seriją: žiauriai veža kulminacija, bet kartu tai yra ir liūdna akimirka, nes tipo pabaiga ir vsjo takoje. Tad linkstu prie liepos mėnesio, nors mane erzina Mindaugo karūnavimas (šiaip be priežasties) ir JAV nepriklausomybės diena (šiaip be priežasties vol.2). Juk žinot, kad ten kur du, trečias nėra reikalingas (nors…). Tačiau iki vasaros dar yra laiko, spėsiu nuspręsti. Žinoma, turiu kišenėje atsargininį variantą (planą B): perkelti gimtadienį į 2026 metus, kad galėčiau švęsti savaitę už septynmetį. Skamba intriguojančiai, ane? Visos šios mintys, o tiksliau rašant, tranformacijos gimė, nes nešvenčiu savo gimtadienių (dažniausiai.. yra buvę keletas crazy vakarėlių). Jau seniai esu ištrynęs info apie gimimo dieną soc tinkle, nes a. mane erzina netikri ir nenuoširdūs pasveikinimai, b. mane už**sa tokio pobūdžio žinutės “būk” arba “Su” (pztds kokios iškalbingos ir gilios), c. esu pilkšvas snobas, norintis tikrumo, d. nemėgstu žiemos, e. nežinau, f. nuo žodio ir frazės “fcuk my life”, g. dar sugalvosiu, h. kam reikia, tas žino (tik dabar nepulkite googlinti ir sveikinti. AČIŪ, rimtai, AČIŪ).

Rezume (turėjote pastebėti, kad mėgstų apibendrinimus): dar vieni metai pralėkė (keisti metai). Artimiausi žmonės pasveikino (beveik visi. Transformacijų planas pagauna pagreitį), prilinkėjo begales gražiausių dalykų. Dabar tereikia gerai pasukti galvą, kaip visą tai įgyvendinti (bent jau 10% palinkėjimų).

P.S. Jau atpalaiduokite antakį ir nesiraukykite!
P.P.S. Nebijokite keistis ir keisti 🙂

Jeigu Jums patinka mano rašliavos, galite sėkmingai jas paremti vienu baksu NEKO PATREON’E

 

0 comment
1

You may also like