fbpx
Home Apie sportą Savaitinė treniruočių išklotinė II. Toliau tęsiam darbų miksą.

Savaitinė treniruočių išklotinė II. Toliau tęsiam darbų miksą.

by Neko

Jeigu prie ko ir pripratau gyvendamas šalia vandenyno, tai prie nuolatinio vėjo. Iš pradžių dar kreipdavau dėmesį į jo pūtimą, o dabar .. hmm.. tai neturi kažkokio reikšmingo skirtumo. Lai pučia jis 25, 30 ar 35 km/h greičiu. Na, tik kai užpučia 40-45 km/h į lauką su dviračiu nelendu. Nesijaučiu saugiai esant tokioms oro sąlygoms. Žinoma, bėgti kai tokie škvaliukai užpučia irgi nėra lengva užduotis. Na, bet gyventi šiltnamio sąlygomis būtų neįdomu.

Savaitės horoskopas (pftuu, apžvalga):

I Brick’o diena. 90min ramaus minimo ir 7km pusiau trail bėgimas. Žemi pulsai, kuriuos kiek kilstelėjo saulė ir kalniukai, bet viskas super ramiai ir lengvai. Jokių bajerių.

II Pasiaštrinimo diena. 3×600 + 4×400 + 5×200. Jokių all out, jokių max greičių, bet kartu stipriai ir aštriai. Poilsio daug, kad pilnai atsigaučiau ir “nenueičiau į nusimaratoninimą”. Aš į tokias treniruotes žiūriu kaip į anerobinę vo2max pramogą :)) Jeigu tai būtų labai konkrečių užduočių treniruotė ir sakykime, tai būtų kiek kitame cikle darbas. Tai poilsio pauzė ir greičiau būtų griežčiau sužiūrėti. Dabar tai organizmo “pratinimas” darbams.
Vakare. Recovery run.

III 3 val ride su dovanėle viduje. Intervalai po 60sek į kalną atsistojus. Buvo labai aštru. Labai. Kai atrodo, kad jau tuoj tuoj pabaiga, laikrodos rodo, kad dar liko 20sek darbo. Plaučiai lengvai degė, bet kojose dar nėra pakankamai jėgos, kad uždegintų iki galo.

IV Tempo run diena. Nesibėga man jie. Tiesiog lėtai ir meh. Aš juos skaidau į dalis, kad būtų bent kiek padoriau, bet vis dar liūdnas reikalas. 3k+2k+3k Turiu daug minčių kas ir kodėl, bet vis dar klaustukas.
Vakare ramiai 60min ant dviračio.

V Ateik čia diena. 3 val ride’as su viduje tempaku 3x20min. Gavau lietaus, vėjo, įkalnių. Po paskutinės serijos lengvai pykino. Tad užskaitau kaip gerą treniruotę. Morališkai sunkiau nei į kalniuką. Paskutinių 20min info: lietus, šonininės vėjas, beveik nuolat į lengvą įkalnę (160m up ir 40m down) avg speed 25km/h. Man pačiam tokie skaičiai atrodo vaikiškai, bet gal užaugsiu. Tikiuosi.

VI Turėjo būti longradienis, bet visą dieną pylė kaip iš kiioro. Tad visą dieną gėriau kavą, skaičiau, žiūrėjau Netflix’ą ir paskutines biatlono varžybas. Xex, aš už norvegus ir žinoma, kad savus 🙂

VII Nemėgstu bėgti po poilsio dienos. Ypač long run’ų. Jaučiuosi kreivas ir kažkoks pats sau nepatogus. Žinau, kad nemažai žmonių tą patį sako. Prie šio nepatogumo neprisidėjo ir išsikraunantis HRM. Nuoširdžiai sakau, kad stojau net 4 kartus pasimatuoti pulso rankiniu būdų (kai buvau paauglys, mes tik taip matuodavome pulsą per treniruotes). Visus kartus pulsas buvo 135-140, kai tuo tarpu pulsometras rodė ir 185 😀
Kitas dalykas. Vat užteko tik pasiskųsti prieš savaitę, kad prastokai (norėjau panaudoti keiksmažodį, bet susilaikiau) bėgasi long’ai ir šis buvo gan lengvas. Žinoma, taip taip taip, po poilsio dienos 🙂
P.S. Pakeitus elementą, HRM skaičiukus vėl rodo gerai.

Savaitės skaičiukai

Dviratis 8+val arba 210km
Bėgimas 6val arba 73km

Šią savaitę gryno sporto surinkau 2 valandomis daugiau. Tačiau, kad ir keistam, bet jaučiuos geriau nei praeitą savaitę. Manau, kad aštrinimasis (lengvas) turi teigiamos įtakos, o ir kūnas įsivažiuoja į darbus. Pagaliau! Taigis, nors ir jaučiuosi gerai, bet pasitaręs dviračių treneriu, nusprendžiau, kad kitą savaitę darau poilsinę!! Woohoo.. pinakoladų laikas!!

Tekstas parašytas Consolacao, Portugal.

Jeigu Jums patinka mano rašliavos, galite sėkmingai jas paremti vienu baksu NEKO PATREON’E

0 comment
0

You may also like