fbpx
Home Apie sportą Nike ZOOM Fly 3 bateliai – greiti ir smagūs

Nike ZOOM Fly 3 bateliai – greiti ir smagūs

by Neko
NIKE ZOOM FLY 3

Nike’as kuria smegenų veiklą trikdančius produktus. Didelė dalis pasaulio žmonių nori save susieti su šiuo prekės ženklu. Skraidantis Jordon’as, teniso žvaigždė Rafa, LeBron’as, C. Ronaldo ir žinoma, pasaulio topiniai bėgikai – Kipchoge, Mo, S. Flanagan. Visi jie spindi po Nike vėliava. Tereikia tik šiek tiek daugiau domėtis sportu arba skęsti Instagram’e ir žiūrėk, tu jau užsikabininai ant šio fanatizmo kabliuko. Pradedi nešioti Nike marškinėlius, kepurę ir žinoma, batelius.

Aš galiu drąsiai pasakyti, šiek tiek reklamos auka esu ir aš. Manęs neveikia TV reklamos ar internetiniai baneriai (na gal čiu čiut), tačiau man patinkantys žmonės įtaką man daro. Aišku, nebėgu pirkti blakstienų tušo, kuomet graži panelė tai reklamuoja, tačiau kuomet man kažko reikia, į žmonių nuomonę, o ypač kompetetingų, atsižvelgiu.
Panaši situacija buvo su Nike ZOOM Fly 3 modeliu. Aplink mane buvo didžiulis šaršalynas pagirų apie tai, kokie nerealūs yra Vaporfly ar naujesnė jų versija – NEXT%. Labai panašų vajų kėlė žmonės lekiojantys ir su Fly 3, liaudiškai kalbant biudžetinė Vaporfly versija. Galutinį tašką išbandyti šiuos karbonius batelius įsmeigė tai, kad man patinka Nike Air ZOOM Pegasus, bet jie kiek per sunkūs varžyboms. Na, o norint bėgti greičiau, reikia lengvų batelių. Tad atėjo laikas pakaustyti save Fly 3 modeliu.
Patį stipriausią įspūdį palieka karboninė plokštelė, esanti batelio pade. Bėgant juntama kaip ji “dirba” – įvyksta greitesnis atsispyrimas. Bėgti greitai su šiais Fly 3 yra nerealus pojūtis. Kitas šių batelių privalumas – minkšti ir nesuspaudžiantys pėdos racer’iai. Labai dažnu atveju varžybiniai bateliai būna lyg medinės klumpės, išlengvinti, bet kietoki. Su šiais Nike’ais to medinio pojūčio nėra. Žinoma, prie batelių formos kažkiek priprasti reikia. Jie sukurti taip, kad pėdą statytum techniškai teisingai, o ne kaip papuola. Tad galiu tik pakartoti, jie sukurti bėgti greitai, o ne risnoti, skaitant žinių portalus. Reikia nepamiršti ir to, kad karbonas “veikia” tik apie 200 km. Tad šis modelis yra sukurtas tik greitiems darbams ir varžyboms. Nebent žmogus gali sau leisti daugiau – tuomet all good. Aš turiu mintį – 200 km naudoti juos tik pagal paskirtį, o “damušti” juos per easy run’us.

Mano verdiktas paprastas. Nežinau, kas turėtų nutikti, kad greitiems darbams rinkčiausi kitą modelį. Na, nebent kažkas padovanotų man NEXT%’us. 🙂
Šie nerealiai faini Nike’ai pas mane atkeliavo iš internetinės parduotuvės www.sil.lt
Užmeskite akį į jų e-shop’ą, fainų dalykėlių galima sau rasti. O su kodu neko15, gausite 15% nuolaidą (iki 06.07). 

0 comment
0

You may also like