fbpx
Home Apie sportą Klubo Affidea NEKO team gimimas

Klubo Affidea NEKO team gimimas

by Neko

Sakau Jums bom Dia, nes pas mus gatvėse taip sveikinamasi (žinoma, kol dar galima binzinėti lauke). Įtariu, kad esate pastebėję situacijų, kuomet nors trumpam išvykus iš Lietuvos, kad ir į Suvalkus apsitavarinti pieniškomis dešrelėmis (sorry VMVT), prigriebiant čiu_čiut non alko Lech’o, gerbiamoji tėvynė patamta „pas jus”, o būvimas užribyje (atceit užsienyje) – „pas mus”. Įdomiai susisuka varžteliai tavariščiams draugams (kaip pasakytų didis (nors pakeitus tik dvi raides, žodyje įvyksta magiškai įdomi transformacija į „dėjęs”) oratorius Orlauskas* *būtinai paminėsiu, kad tai tik mano nuomonė ir į nieką aš neapeliuoju), bet drįstu pastebėti, kad ir manieji, minimaliai, bet ima klibėti (nuo niekada nesibaigainčių portugališkųjų kalniukų ir velniškai gardžių natų. Taip, deja, bet pasigyriau dar kartą). Juk ir šis tekstas turėtų būti ne apie mane ir manasias sapaliones, o apie stebuklą, prasidėjusi iš nekaltai dorų minčių, galiausiai virtusiu stirpriu, it Van Damo kūnas, klubu, kurio pavadinimas, et, koks gražus – Affidea NEKO team. Tai, tarsi, mažytis tarpelis tarp juodai mėlynų audros debesų, pro kurį prasiskverbęs saulės ruoželis net ir didžiausiam niurzgai suvirpina veido nervus, suformuojantis šypseną.

Mintis įkurti klubą gimė keliaujant (turbūt didžioji dalis maniškių idėjų gimsta būtent tokiu būdu). Keberinėjant po Tatrus it dailiajam kalnų ožiui, netikėtai į galva tvokstelėjo neuroniškasis žaibas, kad būtų smagu a. patobulėti plentiniuose dviračiuose (tuo metu jau buvau pradėjęs mintį) ir b. jau pats laikas mintis apie triatloną kristalizuoti į realybę (kaip bebūtų keista, bet su šia mintimi gyvenau gan ilgą laiką. Tik nepuoliau stačia galva į spontaniškumą).

Labai daug nesiplėsiu į nuobodžias detales apie pokalbius su potencialiais klubo žmonėmis, rėmėjų paieškas ir panašius dalykus. Tačiau esu daugiau nei be galo (su galu gal būtų ne taip įdomu) dėkingas Affidea Lietuva, nes jie patikėjo manimi ir manaja  komandos idėja, tarstelėję – DAROM!! Gavus patvirtinimą, kad toks didelis brand’as jungiasi prie klubo kūrimo, buvau laimingesnsi nei Steven Seagal, graužiantis batkos jam į burną kišamas morkas (jeigu nesatę matę, paieškokite Youtube platybėse).

Kuomet rašau šį tekstą, oficialių klubo narių yra net 20!! Velniškai daug (ir kas man darosi su tais velniais, aš nežinau (visai neseniai brūkštelėjau tekstą apie Keliavimą į pragarą (užmeskite akytes, jeigu nematėte)). Kol kas nežinau kaip tiksliai atrodys mūsų  klubo 2021 metai, bet jau dabar galiu pasakyti, kad apturėsime daug įstabaus laiko! Prie komandos prisijungė daug ir įvairaus kalibro asmenų: nuo žmonių su milžiniška patirtimi iki pirmuosius žingsnius žengiančiųjų. Mano tikslas yra  apjungti, sukuriant bendruomenę ir užduodant tikslingas kryptis. Kaip ir kur link mūsų jachta skros per vandenyną, priklausys nuo visos komandos. Šiuo metu žinau, kad būsime matomi ir skleisime ištvermės sporto virusą taip plačiai, kaip tik leis mūsų neišsenkančios jėgos.

Leiskite dar kartą rinktelti: Affidea NEKO team gimė!!
Primigtinai jūsų prašau pafollowinti mus Instagram’e Affidea NEKO team

     Jeigu Jums patinka mano rašliavos, galite sėkmingai jas paremti vienu baksu NEKO PATREON’E

 

 

 

0 comment
0

You may also like