fbpx
Home Mintys Bėgimas kenkia… gyvenimui

Bėgimas kenkia… gyvenimui

by Neko

Ir kas galėjo pagalvoti, kad ateis diena (jeigu dekonstruotumėte šią frazę, pajustumėte, kad ji – bevertė,  nors skamba mandrai, sutinku), kuomet mac’e (kompas su obuolio ženklu) atsiras mano paties rašytinis išsišokimas, kad bėgimas kenkia! Baisus dalykas, vertas 5 minučių gėdos stulpo ir keletos švelnių pliaukštelėjimų (bet labiau tokių, kurie pliauškinami po 23 val. išnuomotame kambariukyje nuo bendramintės, aptariant Puškino kūrybos vingrybes) už tokias rašliavas šiame blog’e. Tačiau neskubėkite manęs teisi, aš jums viską nuosekliai paaiškinsiu.

Grįžau ramutėlis po long run’o, kurio metu šmirinėjau kažkur tarp Nemenčinės plento ir Saulėtekio (vilniečiai žino tuos miškus). Klausiate ką aš ten veikiau (?) Hmmz, nuovokesni skaitovai suprato, kad artėjant Kalėdoms ieškojausi eglaitės į namus (tikrai nesiruošiu mokėti už medį…) Pasidariau kelis šimtus mililitrų kavos (kavos pupelės iš Taste map’o) ir pradedu užsiminėti svarbia veikla – soc. tinklų analize: dėlioju širdutes, skaitau be lietuviškų raidžių parašytus tekstus (maždaug tokie: “savatgaliuko vaibukas”, “kaip as pasylgau vasareles”, “cia as prie medžio. Kauno gražeusia” ir t.t.), kartais supykstu, kuomet randu nuotrauką su neteisingai sudėliotais haštakais… ir fcuk, suprantu, kad kažką pramazinau!!! BURGER KING’as LIETUVOJE… Gi garsiausios gražios išorės, pustuščio vidaus (dėl skonio ir vidaus savybių nedraskoma akių) atstovės trimituoja apie šį neeilinį įvykį bei ragina mesti visus darbus bei lėkti… lėkti pirkti dar ką tik besiganiusių, o jau tarp dviejų bandelių gulinčių mėsyčių su dviguba bulvyčių porcija ir kola (tik nevykėliai ima pepsi) su ledukais. Net sunku sumąstyti dar įspūdingesnį įvykį Lietuvoje,  na ok, nesunku, galėtų atsidaryti Starbucks’as. Net neabejoju, kad prie jo durų būtų dar didesnės eilės.

Rezume. Bėgimas kenkia, nes vietoje to, kad bėgiočiau kaip durnelis vienas miškuose, kuomet Lietuvoje siaučia kovydukas, galėjau pastovėti eilėje prie dar neregėto delikateso… o gal būtų nusišypsoju laimės paukštė ir būčiau pamatęs žvaigdučių. Vienas kitas selfis ir keli šimtai lik’ų garantuota. Na, o dabar bėgiojau, neaiškiais takais, klausydamas naujausios B. Obamos knygos, kelis kartus vos nenusi**bijau, o nuotrauka, kurią padariau.. ai.. gi ją patys matot.

Bėgimas kenkia gyvenimui ir populiarėjimui, atsakau!!

P.S. Susimąsčiau, bet juk aš nevalgau mėsos, o paskutinį kartą, kai ėdžiau Burger King’e (Vokietijoje) veggie versiją, po keletos valandų pasidarė bloga (bet gal kola buvo prarūgusi)… o ir žvaigždžių nepažįstu… Visgi, atsiprašau bėgimo, tu – jėga 🙂

P.P.S. Nei viena eglutė nenukentėjo (kol kas).

Jeigu Jums patinka mano rašliavos, galite sėkmingai jas paremti vienu baksu NEKO PATREON’E

 

0 comment
2

You may also like