fbpx
Home Mano pasaulis / Mintys „Aš” esu atspindys visumos

„Aš” esu atspindys visumos

by Neko

Nustebau, nes gavau keletą žinučių, kad galėčiau dažniau brūkštelėti savas mintis blog’e. Xex, tai belenkaip paglosto nuo miego trūkumo apdujusią sielą ir priverčia raštelti vieną kitą žodelį baltai elektriniame popieriaus lape.

Šiuo metu gyvename belenkaip keistais laikais. Pro kiaurą, it merzlėkas (berods, kad tokiu žodžiu prosenelė vadino kiaurasamtį) Lietuvos / Baltarusijos sieną į šalį tarsi gandrai pavasarį plūsta pabėgėliai, o mūsų susiskaldžiusi (ir toliau visokių atmarozkų skaldoma) tautelė eina iš proto, nežinodama ką daryti. Man ši situacija graudžiai juokinga. Esame 30+ metų laisvi, bet niekam iki tol nekilo mintis, kad gaaaaal reikėtų kiek rimtesnės sienos, kuomet pašonėje turime įdomesnį družoką. Man, kaip žmogui, nesuvokiančiam karo, ginklų, pykčio – siena yra baisus dalykas, nes tai žymi belenkokį pasaulio šaltumą ir empatijos nebuvimą, bet kol žmonėse pykčio yra daugiau nei pagarbos, galimai kito kelio nėra. Graudu, kad nuo įstojimo į ES nuolat kalbama apie saugumą, apie 2%, žalius žmogelius, bet užtenka vos vieno mėnesio ir 3k žmonių jau pas mus… Įdomu, kur žiūri ES (čiuju, kad Euroviziją), kuomet faktinė ES siena yra, ne… pasakysiu kitaip, jos nėra…
Man smalsu, čia mes vieni tokie, ar visas pasaulis yra toks, NIEKAM nepasirengę (?). Milžiniškas rentgenas, turintis tikrinti krovinius iš Batkos neveikia, mat sugedo (ane?). Siena yra viena didelė skylė. Pystelna epidemija ir mes neturime med. atsargų, na bet bent jau tauta protinga, grikių atsargos iki šiol nesibaigė… Palyja lietutis ir e-sistema sugriūna lyg pirmojo paršiuko (iš pasakos apie tris paršiukus) namukas, papūtus vilkui. Pusė Vilniaus gatvių tampa nepravažiuojamos (jau n metų) stipriau pašniokštus lietui. Užsidegus padangoms nėra kam ir kaip gesinti gaisro. Apstu tik asmenų, rodančius pirštus į kitus. Kuomet reikia rėkti, kaip ir dabar, kuomet vyksta žaibų mėtymas dėl pabėgėlių, oratorių daug, nuo astrų, nendrių, celofanų, grybų ir kt pasakos veikėjų iki čmo, kurie yra nuteisiami už šalies šnipinėjimą Rusijai.. oh, vaikyti. Mes tikrai esame gerai įsisąmoninę šių laikų trendą „čia ir dabar”.
Ir žinot, aš esu bekenkaip geras mūsų tautos atspindys. Išvažiavau vienai nakčiai su palapinėmis. Pasiėmiau kavos pupelių, svarstykles (nes tikslumas yra svarbu), grainderį, aeropress’ą. Tik kaip manote, ar įsidėjau puoduką??? Žinoma, kad ne. Pardėje prisipirkau „Augos” sriubos, bet kaip manote, ar įsidėjau šaukštą ir dubenėlį. Akurat, atspėjote, ne!! Net peiliuko susitepti sumuštiniui neturėjau.
Naktį pradėjus pilti lietus.. skaičiavau minutes, kuomet prakiurs stogas. Miegant ant kietos žemės, eilinį kartą „atėjo” apšvietą, kad reikia čiužinio. Kaip manote, ar kitai kelionei aš jį turėsiu. Spėju, kad… Skirtumas tarp manęs ir valstybės mažas. Lyg ir visko yra, lyg ir viskas gerai, bet lyjant, norint pasidaryti kavos ar gerai išsimiegoti, supranti, kad namų darbai nėra atlikti iki galo.

0 comment
6

You may also like