3
Geg
2019

David Goggins „Can’t Hurt Me: Master Your Mind and Defy the Odds“

Kai vaikystė – vientisas košmaras, iš kurio negali pabusti. Kai užaugus gyvenimas neturi prasmės. Kai esi daugybės žmonių įkvėpimo šaltinis. Šie trys sakiniai – tai sutrumpinta Davido gyvenimo istorija, kurią jis pasakoja žmonėms, norėdamas juos įkvėpti gyvenimui.

Sakyti, kad Davido vaikystė buvo sunki, būtų neteisinga – tai per daug švelnus žodis. Nuolat smurtaujantis tėvas, besisukantis narkotikų versle, į kurį įtraukta visa šeima, grasinimai nužudyti, smurtas, skausmas, pabėgimas su mama, skurdas, patyčios – tai yra Davido vaikystė. Turbūt nieko keisto, kad užaugęs jaunuolis buvo itin pažeidžiamas, jo savivertė buvo itin žema, o ir gyvenimas, atrodo, neturėjo nei prasmės, nei ateities, tačiau… Šiandien jo biografijoje puikuojasi įrašas: vienintelis žmogus istorijoje, baigęs elitinius mokymus Navy SEAL, Army Ranger, ir Air Force Tactical Air Controller. Mums, gyvenantiems Lietuvoje arba mažiau susidūrusiems su karo tarnyba, tikriausiai sunku suvokti, koks tai pragaras ir kiek tai kainuoja sveikatos bei protinės stiprybės. Žinoma, kai skaitysite knygą, jūs tai suvoksite bent iš dalies.

Taigi tai neeilinė istorija apie neeilinį žmogų, parodanti, kad žmogaus galimybės yra beribės. Aš tikiu, kad ši knyga privers susimąstyti bei suteiks motyvacijos nepasiduoti!

You may also like

Shin Kyung-Sook „Prašau, pasirūpink mama“
Peter Stjernstrom „Geriausia knyga pasaulyje“
Andrius Tapinas „Prezidentas“
Yuval Noah Harari „Sapiens“