Apie mane

Esu Dalius Pavliukovičius (NEKO)

Mano aistra – sportas. Esu bėgikas, treneris, blogger’is ir šiaip žmogus, kuriam patinka gyventi, o ne vaidinti spektaklyje „Gyvenimas“.

Darbas

Šiuo metu treniruoju bėgikus ir triatlonininkus. Taip pat rašau online bėgimo planus. Man mano darbe svarbiausia, kad žmonės būtų sveiki ir žinoma, kad pasiektų savo užsibrėžtus tikslus.

Blog'as

Rašau šį blog’ą apie savo treniruotes ir savo, kaip bėgiko gyvenimą. Rašau ir moksline tematika, remdamasis savo ir užsienio trenerių, mokslininkų patirtimi bei žiniomis. Blog’e galima rasti įrašu ir apie keliones ir užuominų apie mitybą. Mano ateities planai – daug dėmesio skirti būtent mityboms klausimams.

Pomėgiai

Taip, aš dievinu keliauti, todėl net turiu atskirą bog’o kategoriją šiaip reikalui. Na tik mažokai rašau, reikia pasitaisyti. Taip pat kavos geros kavos naikintojas – nei dienos be kavos. Į pomėgių sąrašą reikia įtraukti literatūrą, gyvenimas netektų daugybės spalvų jeigu neturėčiau laiko knygoms.

Apie mane

gimiau ir užaugau Vilniuje, mano asmenybę lipdė betoninės džiunglės,  dešimtojo dešimtmečio mados, literatūra ir, žinoma, sportas. Dabar drąsiai galiu sakyti, kad sportas, o tiksliau – lengvoji atletika, padarė didžiulę įtaką mano gyvenimui ir pasaulėžiūros formavimuisi. Išmokau planuoti laiką, nes tekdavo daug sportuoti, išmokau nepasiduoti, susitaikiau su tuo, kad kartais tenka pralaimėti, išmokau siekti užsibrėžtų tikslų, nors kartais jie atrodydavo nepasiekiami.

Šiuo metu

gyvenu gyvenimą pilną svajonių, tikslų ir įvairiaspalvių emocijų. Didžioji mano gyvenimo dalis sukasi aplink sportą. Dirbu su NEKO Runners ir NEKO Trail Runners bėgikais. Su kiekvienu iš jų siekiame individualių asmeninių pasiekimų. Tad dėlioju jų metų periodizacijas, kuriu individualius planus, prižiūriu juos per treniruotes. Mano tikslas perteikti visas žinias ir patirti žmonėms, kuriems ji įdomi ir reikalinga. Tačiau vien sausos teorijos neužtenka, labai svarbu ir emocinis ryšys, vienas kito supratimas ir pasitikėjimas, kuris yra puoselėjimas ir auginamas.

Nuo 2016 m. vasaros pabaigos pradėjau dirbti su 3 Club triatlonininkais. Man tai visiškai naujas pasaulis, pilnas iššūkių ir išbandymų. Man tai yra dar vienas didžiulis stimulas daugiau domėtis ir mokytis. Žinios yra neįkainojama vertybė.

Tų pačių metų pabaigoje su kolega Jonu ir kineziterapeute Rasa startavo su Strenght and Conditioning projektu. Dirbdamas šį darbą siekiu kelių tikslų: sustiprinti žmones, kad jie atsigautų po traumų ir žinoma, sustiprinti juo, kad jie tų trauma išvengtų. Tai yra dar viena didžiulė terpė, kurioje aš noriu augti ir tobulėti kaip pro treneris.

Kalbant apie mano svajones ir tikslus, tai šiuo metu aš degu vienu troškimu – bėgti taip greitai, kaip dar niekada nebėgau. Tam aš skiriu didžiąją, likusio laisvo laiko dalį.

Sportas, tai yra mano gyvenimas, hobis, darbas, domėjimosi ir tobulėjimo objektas. Laisvu laiku, kurio ne tiek daug ir lieka aš skiriu kelionėms, tai mano didžiulė aistra, kuriai turiu stipriai limituotą laiko tarpą. Todėl iš kiekvienos kelionės stengiuosi pasiimti maksimalų kiekį emocijų, prisiminimų, potyrių. 

Turiu keletą pomėgių, tarp kurių yra grožinė literatūra, be kurios mano gyvenimas būtų neįsivaizduojamas. Tokie autoriai kaip A. Huxley, J. Kerouac, H. Murakami ir daugelis kitų įkvepia mane, leidžia pabėgti į kitus pasaulius. Kava, dar vienas pomėgis, o galbūt tiksliau būtų sakyti silpnybė, be kurios mano gyvenimo koloritas būtų ne toks ryškus.

Mano blog‘e

jūs rasite įrašus apie tai kaip aš gyvenu, kaip sportuoju ir siekiu savo tikslų. Dalis blog‘o įrašų yra ir bus mokslinės tematikos. Žinoma, nepamiršiu pasidalinti savo kelionių įspūdžiais ir emocijomis. Lygiai taip pat aprašysiu įvairiausius projektus, ties kuriais dirbsiu.